Trenerzy

Poznaj naszych trenerów, którzy latami szlifowali swoje umiejętności trenując i jeżdżąc po całym świecie, aby reprezentować Polskę na szczeblu międzynarodowym.

Dziś swoje umiejętności i doświadczenie przekazują na treningach. Poznaj nas!

Agata Reszelewska (Świst)

Absolwentka Fizjoterapii na Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie, zakochana w sporcie od wczesnego dzieciństwa. Swoje sportowe „kroki“ rozpoczynała trenując taniec towarzyski, aby finalnie rozpocząć swoją „przygodę“ z badmintonem, którą już kontynuuje od ponad 20 lat. W latach 2004 – 2013 jako reprezentantka kadry narodowej występowała na zawodach międzynarodowych m.in. na Słowenii, Słowacji, Czechach, Hiszpanii, Portugalii, Francji, Holandii. Mulitmedalistka Mistrzostw Polski zarówno w grze pojedynczej jak i podwójnej kobiet. Reprezentantka kraju podczas Drużynowych Mistrzostw Europy w Amsterdamie w 2012 roku. Od 6 lat zawodniczka francuskiej ligi badmintona w barwach US Gravelines, a rodzimym klubem jest UKS Kiko Zamość. Jej pasją jest podróżowanie i gotowanie.

Aleksandra Skrzyńska

Studentka Psychologii Biznesu i Przedsiębiorczości na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim. Od dziecka interesowała się sportem oraz aktywnością fizyczną. Zanim jej życiem zawładnął badminton tańczyła w zespole tańca nowoczesnego oraz grała w piłkę ręczną. W trakcie pierwszego treningu badmintona trener zaraził ją miłością do tego sportu i miłość ta już trwa od 15 lat. Jest Brązową Medalistką Mistrzostw Polski w grze podwójnej, wielokrotną medalistką Drużynowych Mistrzostw Polski, wieloletnią reprezentantką klubu UKS Kiko Zamość w rozgrywkach Ekstraklasy. Po zakończeniu przygody z profesjonalnym badmintonem swoją pasję przerzuciła na zarażanie miłością do badmintona dzieci, młodzież oraz dorosłych. Ma ogromne doświadczenie pedagogiczne i sportowe, które zdobywała podczas obozów, treningów czy półkolonii. W wolnej chwili zajmuje się grafiką komputerową i czyta książki.

Daniel Gujski

Absolwent Ekonomii na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim. Ponad 15 lat temu, po swojej kilkuletniej karierze piłkarza nożnego, postanowił „sprawdzić“ swoje siły w badmintonie co przyniosło mu wiele sukcesów. Został Srebrnym Medalistą Mistrzostw Polski do lat 19 w grze pojedynczej, Brązowym Medalistą Mistrzostw Polski do lat 22 w grze pojedynczej, Srebrnym Drużynowym Medalistą Polski Juniorów, Srebrnym Medalistą Akademickich Mistrzostw Polski. Ponadto, był wieloletnim reprezentantem klubu UKS KIKO Zamość oraz ABRM Lublin w rozgrywkach Ekstraklasy badmintona. Swoją wiedzę jako trener szlifował podczas kursu instruktora PZBad. Jego pasją są podróże oraz czytanie książek.